Velkommen til klubbrenn Skrautvål IL 2019-2020

Postet av Skrautvål IL den 28. Nov 2019

litensilogo


  • Klubbrenn i Skrautvål IL er uhøytidelige skirenn som skal være moro for unger, ungdommer og voksne! Ingen aldersgrense, verken nedre eller øvre!

  • Påmelding: Kl. 18.00-18.15 i klubbhuset. De yngste (født 2013 og yngre) får utdelt startnumre ved påmelding. De andre får utdelt startnumre nede på sletta ca. 1830.

  • De yngste går ei runde på stadion, start ved skiskytteranlegget ca. kl. 18.20. 

  • For de som er født 2012 og eldre blir det start ved klubbhuset ca. kl 18.30 og disse vil gå 1, 2 eller 3 runder i Børseknekkern. Vi veksler mellom fristil og klassisk. 

  • De som ikke vil gå på tid, kan enten gå runde i Børseknekkern eller gå tur til kassa på Leirin. 

  • Medlemmer i Rogne IL er velkommen til å delta på våre klubbrenn. 

  • Saft og salg av vafler og kaffe i klubbhuset etter rennet.

  • Temperaturgrense: – 15 grader. Sjekk: www.skrautval.no /www.facebook.com/skrautval  Avlysning eller endringer kunngjøres der senest kl. 1700 på renndagen.

  • Medlemmer som deltar på klubbrenn mottar premie på sesongavslutningen til våren!


NB! Ny dato for siste klubbrenn: 26. mars!


DatoStilart / renntype
12. desember 2019
Fristil - enkeltstart
9. januar 2020
Klassisk - enkeltstart
23. januar 2020
Fristil - enkeltstart
6. februar 2020
Klassisk - enkeltstart
20. februar 2020
Fristil - enkeltstart
5. mars 2020
Klassisk - enkeltstart
10. mars 2020
SKRAUTVÅLRENNET - fristil
26. mars 2020
Fristil - Skicross (Labb og Line)

Her er mannskapsliste: Info_mannskap_Klubbrenn_2019-2020 (1).pdf 


Velkommen! 

Skigruppa i Skrautvål 


0 Kommentar

Saftliste treninger 2019-2020

Postet av Skrautvål IL den 17. Nov 2019

litensilogo


Dato

Saftblandere/saftkokere

19.11.19

Inger Marie G./Håkon Bergene og Silje Ulberg

26.11.19

Karoline Bergum/Alexander Hauglid og Kirsti/Roger Nymoen Lyseng

03.12.19

Gunnhild/Asmund Storsæter og Ann Kristin Fjelltun/Alexander Styve

10.12.19

Monica/Joakim Voytovich og Pernille/Per Einar Storødegård

17.12.19

Sara Rolfsen og Georg Rolandsgården

07.01.20

Stine/Harald Bragerhaug og Hilde/Harald Stokke

14.01.20

Birgit Østby/Bjarne Olav Rye og Camilla Rosendal

21.01.20

Sissel Døvre/Morten Lyseng og Camilla Rolfsen/Frode Weeg

28.01.20

Nina Braaten/Atle Lie og Jorunn Sørmoen/Erik Dajani

04.02.20

Wendy Kroksjø/Edgar Aasdokken og Kristin Gulbrandsen/Haavar Aabol

11.02.20

Marianne/Øyvind Thon og Lone Christine Olsen/Stian Bergene

18.02.20

Anita Rosenlund og Pia Kracht/Lars Jølstad

03.03.20

Line Indrehus og Lars Eriksen

10.03.20

SKRAUTVÅLRENNET (egen mannskapsliste)

17.03.20

Monica Stensæter/Steffen Raaholdt og Ragnhild Meisdalen/Øyvind Rognås

24.03.20

Trine Nythun og Ann Susan S. Tvenge


Informasjon til saftkokeren:

  • Klubbhuset er åpent når treningen starter kl. 1800. Ungene får varm og kald saft når treningen er slutt ca. kl. 1900.

  • Saft, kaffe, mugger og krus står på kjøkkenet. 

  • Skulle den aktuelle dagen ikke passe, vær vennlig å bytte med andre eller skaffe stedfortreder.



Skigruppa 


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline